KONST / Litografier / Färglitografi 15053114
nr 1505 3114
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 219/320. Färglitografi, bildmått: 43x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x60 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:51:10